Aktualitet dhe Lajme

Jori Delli feston ditëlindjen, De Palma e uron me fjalët më të bukura të dashurisë

Share

Jori Delli, ish-konkurrentja e BBV2 feston sot ditëlindjen.

Ajo ka shpërndarë në Instagram një numër të lartë mesazhesh nga ndjekësit që  ekanë uruar në këtë 29-vjetor.

Dhe nuk kishte si të mungonte urimi i të dashurit të saj, Fred De Palma.

Më romantik se kaq s’mund të bëhej, teksa krahas postimit i shkruan:

Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Faleminderit që më ndryshove jetën, të dua!

Kujtojmë që Jori është rikthyer përsëri me të dashurin e saj De Palma pas një ndarje.

Jori gjithashtu ka ndarë me ndjekësit edhe disa foto të saj kur ka qenë e vogël.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button