Aktualitet dhe Lajme

Izraeli nuk ndalet vetëm në Gaza, Netanyahu sulmon Sirinë, raportohet për viktima

Share

Izraeli ka zgjeruar sulmet duke goditur tashmë edhe Sirinë.

Mediat ndërkombëtare raportojnë se si pasojë e sulmeve kanë humbur jetën ose janë plagosur 10 persona, duke mos skecifikuar qartë numrin e viktimave.

Në sulmin e organizuar në kryeqytetin Damask raportohet se janë vrarë dy anëtarë të Gardës Revolucionare të Iranit.

 
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button