Aktualitet dhe Lajme

Ish-presidenti Meta shfaqet në ndeshjen e moshave në Lushnjë, luhet për U-17

Share

Vora arriti të mundte Lushnjën me rezultatin final 0-2, takim i vlefshëm për javën e 27-të të Kampionatit të Moshave U-17.

Një ndeshje shumë e rëndësishme për të dy ekipet, sepse falë kësaj fitoreje vorakët tani “parakalojnë” lushnjarët në renditje dhe marrin vendin e parë.

Në fakt ai që mori të gjithë vëmendjen gjatë takimit ishte vetë ish-presidenti Ilir Meta, që bashkë me disa miq të tij kishin gjetur kohën dhe kanë shkuar ta ndiqnin ndeshjen nga shkallët e stadiumit.

Meta gjithashtu e publikoi këtë moment edhe në faqen e tij, në rrjetin social “Facebook” ku shkruante:

“Ndeshje luftarake midis U-17 të Lushnjës me Vorën!”
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button