Aktualitet dhe Lajme

Ish-kryebashkiaku i Sarandës Stefan Çipa, paraqitet në SPAK

Share

Ditën e sotme, ish-kryetari i bashkisë së Sarandës, Stefan Çipa, është paraqitur sot në SPAK.

Raportohet se ish-kryebashkiaku, është thirrur në Prokurorinë e Posaçme për çështjen e inceneratorëve.

Zyrtarisht SPAK nuk ka reaguar në lidhje me pyetjen e zotit Çipa.

Pritet reagimi i këtij të fundit në lidhje me shpjegimet që ka dhënë para prokurorëve të posaçëm.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button