Aktualitet dhe Lajme

Ilnisa xheloze për Meritonin: Ke një javë që po gatuan për Françeskën

Share

Ilnisa dhe Meritoni janë përfshirë në një debat së fundmi në shtëpinë e Big Brother Vip dhe shkak duket se është bërë xhelozia e Ilnisës për Françeskën.

Banorja e ka shprehur pakënaqësinë se pse Meritoni ka një javë që gatuan për të.

Pjesë nga biseda e tyre:

Ilnisa: Ke një javë që po gatuan për Françeskën

Meritoni: The hajeni bashkë mëngjesin. U çova për ty me shumë dashuri si çdo ditë se të dua dhe përgatita…ma hodhe poshtë mënyrën se isha i mërzitur. Unë u qetësova me veten

Ilnisa: Më vjen keq për mënyrën bastarde…

Meriton: Ma hodhe poshtë the gatuaj dhe haje me Françeskën

Ilnisa: Kam një javë që të gjej me Françeskën
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button