Aktualitet dhe Lajme

Ilnisa Agolli flet për jetën intime: S’kam fjetur kurrë me një burrë në krevat pas…

Share

Gazetarja Ilnisa Agolli, ka folur për jetën e saj intime pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, me të cilën ka edhe një vajzë Anaisi.

“Banorja e Big Brother Vip”, ka rrëfyer se prej 10 viesh nuk ka fjetur me një burrë në krevat, duke u shpreh se ishte “terror”.

Gjithashtu, ajo u shpreh se i kishte munguar një puthje, teksa u shpreh falenderuese që njohu Meritonin brenda shtëpisë.

“Meritonin që zbulova këtu brenda, nuk e prisja ndonjëherë në jetë të më vinte një e mirë. E kisha ndarë mendjen, iu përkushtova punës, vajzës, qejfeve dhe netëve pa gjumë duke menduar si o Zot mbeta vetëm, si nuk gjeta një njeri që unë e dua. E çmoj shumë puthjen, e kam të shenjtë dhe më paska munguar një puthje pas kaq shumë kohësh. Unë nuk kam fjetur me një burrë në krevat kurrë pas 10 viteve. Dhe në kishte terror, ishte të krijoja një raport intesiv dhe ta pranosh veten, e të hapësh zemrën që mund të duash një njeri në jetë”, tha Ilnisa Agolli.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button