Bare dhe RestoranteBulqizëDibra MarketingHoteleInformacion TuristikPërditshmëriReklame

Hotel Bar-Restaurant “Stone” në Fushë-Bulqizë

Share

Nese po vjen nga Tirana dhe ke deshire te shijosh natyren ne Fushe-Bulqize , egziston ky Bar Restorant i ndertuar prej guri ku do gjeni gatime nga me te ndryshmet si ato tradicionale dhe bashkohore!

Bar-Restorant Hotel “Stone” ndodhet prane rruges nacionale Peshkopi-Tirane dhe ka hapsire pa fund si per tu ndier i relaksuar, sepse sherbimi i kulturuar, cilesia e gatimit edhe e akomodimit te ben te ndihesh klient i vleresuar!

Sic e shikoni dhe ne foto eshte nje restorant shume i kendshem dhe te ofron nje atmosfere shume te rehatshme per te vleresuar nje mik apo per te festuar dhe me familjen.

Gatimet jane te momentit nga nje kuzhinier me eksperience te gjate ne Greqi, ku siguria ushqimore, shija dhe pasioni me te cilin gatuhet eshte primare per stafin!

Ne kete ndertese eshte edhe pjesa e hotelit ku do gjeni dhoma sic dhe i shikoni ne foto jane shume cilesore.

Gjithashtu ne katin e dyte keni dhe nje verande e cila i sherben hotelit edhe si momente pushimi por pse jo dhe per mengjesore!

Bar-Restorant Hotel “Stone” ka nje hapsire te bollshme ne nje ambjent te jashtem ku ju do e shijoni ne maksimum momente qe do qendroni!

Ketu do gjeni edhe sherbim outdoor andaj mos nguroni te porosisni ne kete numer cel:+355 695670472

Orari eshte 08:00 me 24:00

Hoteli eshte 24 ore i hapur

Adresa : Fushe-Bulqize

Adresa ne google map:

 

 

 

 

Back to top button