Aktualitet dhe Lajme

Gentian Gjyli emërohet në krye të ARRSH

Share

Pas arrestimit të Evis Berberit, qeveria ka emëruar në krye të Autoritetit Rrugor Shqiptar, Gentain Gjylin, i cili mbante postin e zëvendës drejtorit.

Burime bëjnë me dije se Gjyli, që kur është arrestuar Berberi, ka mbajtur kompetencat e drejtorit dhe ka drejtuar institucionin.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button