Aktualitet dhe Lajme

Gaz lotsjellës ndaj protestuesve, lëndohet një polic dhe Klevis Balliu para bashkisë

Share

Lapsi.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. Përvoja e gjatë dhe nevoja për të shkuar sa më pranë të vërtetës, janë vijat mbi të cilat do të shkruajë lapsi yne.


Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button