Aktualitet dhe Lajme

FOTO-LAJM: Vizita në Shqipëri, ja dhurata e Ramës për Melonin

Share

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni ka ardhur sot në Lezhë, për të parë nga afër kampin e emigrantëve.

Ajo ka zhvilluar edhe një konferencë me kryeministrin Edi Rama.

Ndërsa gjatë takimit privat me të, ky i fundit i ka dhuruar asaj dhe librin e vet “Kurbani”./m.j


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button