Aktualitet dhe Lajme

FOTO/ Aksident i frikshëm në Tiranë, taksia përplas këmbësorin

Share

Paraditen e kësaj të hëne, një aksident është shënuar  në afërsi të Ministrisë së Jashtme në Tiranë.
Mësohet se një automjet e shërbimit taksi, ka përplasur në person të moshuar, i cili po priste rrugën nga ura e Lanës në trotuarin e segmentit të Unazës.

 

Nuk dihet ende gjendja e tyre, teksa priten detaje të reja për ngjarjen
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button