Aktualitet dhe Lajme

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘post Big Brother’, Ledjon Liço: Arsyet nuk i dimë, ndoshta…

Share

Finalisti Romeo Veshaj, i cili u rendit në vendin e tretë të Big Brother VIP, nuk është shfaqur sot në post BB.

Moderatori Ledjon Liço u shpreh se nuk i di arsyet, ‘por ndoshta do i mësojmë rrugës’.

Nuk i është përgjigjur ftesës Romeo Veshaj, arsyet nuk i dimi, ndoshta do i mësojmë rrugës”-tha moderatori Ledjon Liço.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button