Aktualitet dhe Lajme

Fifi feston ditëlindjen, urimin më të veçantë e merr nga Adisi

Share

Filloreta Raçi, e njohur me emrin artistik Fifi është padyshim një ndër artistet më të njohura dhe më të dashur shqiptare.

Ditën e sotme ajo feston ditëlindjen dhe urimet e përzemërta për të kanë qenë të shumta.

Megjithatë urimi më i veçantë ishte nga partneri i saj, Adis Patushi.

“Faleminderit që ma kënaqe jetën. Të du! Edhe 100.”- shkruan ai.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button