Aktualitet dhe Lajme

Fier/ I mituri bllokohet në katin e 7-të të një banese

Share

Është raportuar se një i mitur është bllokuar në banesën e tij në katin e shtatë të një pallati në lagjen Kastrioti në Fier.

Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po ndërhynë për hapjen e derës së banesës.

The post Fier/ I mituri bllokohet në katin e 7-të të një banese appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button