Aktualitet dhe Lajme

“Ferma Vip” Kush janë dy fermerët më pak të preferuar për publikun?

Share

Në televotim këtë javë ishin Mariana Kondi, Gloria Meshi, Florian Agalliu, Çiljeta Xhilaga, Ditea Berisha dhe Xhesika Polo.

Dy fermerët më pak të preferuar për publikun, Fjoralba u shpreh se janë Mariana dhe Xhesika.

“Përmes televotimit,të hapur që prej të premtes publiku ka përcaktuar si dy më pak të votuarit Marianën dhe Xhesin”, lexoi në zarf Fjoralba Ponari.

Xhesi dhe Mariana do të përballen në një sfidë, ku njëra prej tyre do të largohet nga “Ferma VIP”.

https://www.youtube.com/watch?v=XV7VlngvjZA
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button