Aktualitet dhe Lajme

EMRI/Plagoset me thikë ish-polici nga roja i hotelit! Kush është efektivi i Shqiponjave që u arrestua për drogë dhe u lirua 3 muaj më parë nga Amnistia

Share

shtë plagosur me thikë ish-efektivi i policisë, Lavdosh Metaj, i cili u arrestua në vitin 2021 për shpërndarje kokaine.

Ish-efektivi i Shqiponjave, i cili ishte liruar 3 muaj më parë më parë pasi përfitoi nga Amnistia, është goditur me thikë nga roja i një hoteli në orët e para të mëngjesit të sotëm.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button