Aktualitet dhe LajmeKronike

EMRI/Adrian Koni dha dorëheqjen, komandohet drejtori i ri Agjencisë së Administrimit të Pasurive të Konfiskuara

Share

Idriz Haxhiaj është komanduar drejtor i ri i përkohshëm i Agjencisë së Administrimit të Pasurive të Konfiskuar.

Prezantimi i tij është bërë nga ministri i Brendshëm Taulant Balla, i cili theksoi se do të jetë përkohëshme ndërsa shtoi se zgjedhja e drejtuesit do të bëhet me konkurrim.

Komandimi i Haxhiajt ka ardhur pas dorëheqjes së Adrian Konit.


Huazuar nga

Back to top button