Aktualitet dhe Lajme

EMRAT/ Kush është autori dhe i plagosuri në Durrës

Share

Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të ngjarjes së sotme në Durrës dhe personin që ka mbetur i plagosur.

Pas një konflikti të momentit, Arbër Hoxha qëlloi me armë në drejtim të Enidor Dedjas.

Ky i fundit mbeti i plagosur dhe u dërgua me urgjencë në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa policia vijon punën për kapjen e autorit, i cili u largua nga vendi i ngjarjes./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button