Aktualitet dhe Lajme

Egla ulëret “e tronditur”/ Çfarë i ndodhi papritur banores? (VIDEO)

Share

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “BBV3” ku 5 finalistët janë Romeo, Egla, Meriton, Juli dhe Heidi.

Siç duket dhe këto pak ditë që u kanë mbetur ende në shtëpi, banorët po mundohen ti shijojnë në maksimum mes të qeshurash dhe momente gazmore me njëri-tjetrin.

Ditën e sotme Juli dhe Heidi janë munduar të trembin Eglën, e cila ndodhej në lavanderi dhe mund të themi që ia dolën mbanë.

Pasi Egla ka ulëritur me të madhe, Juli dhe Heidi kanë shpërthyer në të qeshura.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button