Aktualitet dhe Lajme

E rëndë në Francë/ Nxënësja godet me thikë mësuesen gjatë orës së mësimit

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë të Francës ku një nxenëse ka goditur me thikë mësuesem. Mësuese është sulmuar me thikë gjatë orës së mësimit në shkollën e mesme në Maine-et-Loire, në Francën perëndimore.

Gjithashtu 18-vjeçarja pasi ka kryer krimin ka tentuar që të largohet duke dalë nga dritarja. Mësuesja është plagosur lehtë në fytyrë dhe nuk ka rrezik për jetën. Siç raportohet sherri ka nisur, pasi mësuesja po debatonte me nxënësen për mungesat që ajo kishte.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button