Aktualitet dhe Lajme

E rëndë/ E motra shkoi për të bërë pazar, 54-vjeçarja hidhet nga ballkoni i katit të 3-të! Një javë më parë kishte dalë nga spitali psikiatrik

Share

Një 54-vjeçare është hedhur nga ballkoni i katit të tretë të banesës duke i dhënë fund jetës ditën e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Muzakaj” në Berat. Mësohet se Bukurie Sherifi jetonte me të motrën dhe kishte rreth 1 javë që kishte dalë nga spitali psikiatrik.

54-vjeçarja mësohet se ka ndërmarrë aktin e rëndë pasi e motra kishte shkuar për të bërë pazar.

Raportohet se ajo vuante nga probleme të shëndetit mendor.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button