Aktualitet dhe Lajme

Dyshohet se vrau recepsionistin, bashkëpronari i hotel ‘Greccia’ në Dhërmi në 2022 ishte shpallur në kërkim për ndërtim pa leje

Share

Gerald Shehu, i cili dyshohet se vrau recepsionistin e hotelit të tij Eraldo Nevruzit, rezulton me precedentë të mëparshëm penal. Ai ishte shpallur në kërkim në 2022, pasi kishte ndërtuar platformë me konstruksion druri dhe betoni, në zonën e plazhit pa marrë lejen përkatëse për këtë punime.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button