Aktualitet dhe Lajme

Dyshohet se ka abuzuar me vajzën e tij prej 4 vitesh, arrestohet 48-vjeçari në Golem

Share

Një 48-vjeçar në Kavajë është vënë në pranga pasi dyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij të mitur, në mënyrë të përsëritur.

Siç bëhet e ditur, 48-vjeçari është kallëzuar në policia nga vajza e tij 15-vjeçare. Sipas dëshmisë së saj, i ati e ka abuzuar për katër vite rresht.

Babai i vajzës, Bledar Rako, banues në Golem, u vu në pranga për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button