Aktualitet dhe Lajme

Duke gatuar me bikini, ish-banorja e BBV shfaqet provokuese me postimet në Instagram

Share

Dea Mishel, e njohur për stilin e saj të veçantë në rrjetet sociale, ka lënë pa fjalë ndjekësit me një seri fotografish të reja “pikante”.

Modelja dhe influencuesja ka vendosur të ndajë me fansat e saj imazhe të cilat kanë tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Dea shfaqet e veshur me bikini të zeza dha me një palë xhinse të shkurtra, duke zbuluar në mënyrë të qëllimshme linjat.

E ulur në kuzhinë, duke gatuar me këtë veshje, ajo duket më provokuese se kurrë, ndërsa ndjekësit e saj e kanë komentuar pozitivisht.

Disa javë më parë Dea Mishel Hoxha i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale, në një eksperiencë sfiduese, sikurse e quajti ajo, ndërsa me fotot e reja duket në formë të mirë.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button