Aktualitet dhe Lajme

Dosja Xibraka/ Olsi Rama paraqitet në SPAK

Share

Vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama ka shkuar ditën e sotme në Prokurorinë e Posaçme. Mësohet se Rama ka dal nga ambientet e SPAK disa minuta më parë. Ndaj tij ekziston një padi, për përfshirje në grupin kriminal të kokainës në Xibrakë. Ndërkohë që vetë Rama për gazetarët tha se ka udhëtuar me makinë e një personi, sepse në atë moment mund ta merrte.

“E keni lexuar deklaratën time, e keni lexuar. E dini shumë mirë. Sigurisht kam udhëtuar me automjetin e një personi që e kam marrë, sepse në atë moment atë mund të merrja”, tha ai.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button