Aktualitet dhe Lajme

Dorëhiqet kryebashkiakja e Himarës, Blerina Bala

Share

Pak minuta më parë, ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetares së bashkisë Himarë, Blerina Bala.

Blerina Bala, u zgjodh më 29 mars në një mbledhje të zhvilluar nga Këshilli Bashkiak i Himarës.

Mësohet se ky vendim është për arsye personale.

 

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button