Aktualitet dhe Lajme

DOKUMENTI/E bija 9-vjeçare u përcoll sot në banesën e fundit, ja pse nuk u lejua në varrim Erdgys Arrazi

Share

Teksa në ujërat e lumit Buna në Shkodër ende vijojnë kërkimet intensive për trupat e Alma Arrazit dhe djalit të saj 3-vjeçar, ende vijojnë të hidhet dritë mbi të dhënat e kësaj ngjarjeje.

Gazetari Senad Nikshiqi ka raportuar për News24 se vëllai i Erdgys Arrazit, bashkëshortit të Almës, ka paraqitur një kërkesë për të marrë pjesë në funeralin e vajzës 9-vjeçare, e cila u përcoll në banesën e fundit sot.

Leja e dhënë nga Prokuroria:


Huazuar nga StartNews.

Back to top button