Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Dobrovë, shitet 3+1, kati i 5-të dhe i 6-të me një sipërfaqe 120 m2

Share

Ne lagjen Dobrovë shitet nje apartament ku te dy katet sebashku jane kthyer ne nje shtepi banimi shume komode, te mobiluar dhe me nje siperfaqe te bollshme.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 57.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Kati i 5-te i cili eshte 1+1 ka nje siperfaqe ne letra prej 60 m2 ku egziston nje dhome e kuzhine , banjo ne sallon dhe dhoma e pritjes.

Foto nga dhoma e ndenjes

Salloni dhe banjo ku shane dhe shakallet per ne papafingo.

Dhoma e pritjes

Ndersa kati i 6-te i cili konsiderohet papafingo , eshte i mobiluar dhe eshte projektuar per dhome gjumi dhe dhome per femije, plush dhe nje magazine ne sallon e cila mund te behet dhe banjo.

Jane te gjitha punime cilesore, ndricim te qete dhe me sistem kondicionimi.

 

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 57.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Një kafe nga ju!

Back to top button