Aktualitet dhe Lajme

Dhunohet efektivi i burgjeve në Fier, u godit me sende të forta nga një person i maskuar

Share

Një efektiv i burgjeve në Fier, është dhunuar me sende të forta. Bëhet fjalë për efektivin Nazmi Doko, i cili ndodhet në spital, ku edhe po merr trajtim mjekësor.

Kjo ngjarje ka ndodhur më 30 Prill 2024.

Sipas informacioneve, 61-vjeçari është sulmuar nga një person ende i paidentifikuar.

Dyshohet se ky sulm mund të jetë bërë për shkak të detyrës, megjithatë hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button