Aktualitet dhe Lajme

Denoncimi i 33-vjeçares në Vlorë: 50 vjeçari tentoi të abuzonte seksualisht me mua

Share

Një 33-vjeçare në Vlorë, ka kallëzuar në polici ku një 50-vjeçar i cili sipas saj, ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Ndaj 50 vjeçarit ka nisur hetimi në gjendje të lirë.

“U referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin I. A., 50 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka bërë kallëzim një shtetase 33 vjeçe, se 50-vjeçari ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me të”, thuhet në njoftimin e policisë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button