Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Del në shitje “Vila 22” në Peshkopi

Share

Shitet vila me e re ne Peshkopi “Vila 22”!

Zgjidhni shtëpinë e duhur për vete ose familjen tuaj

Ndodhet ne qender te qytetit dhe eshte e sapo perfunduar, dhe ka nje hapsire te mjeftueshme me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Sic e shikoni dhe ne foto eshte projektuar dhe dizajnuar per nje standart tjeter te jetuarit!

Vila është e organizuar me tre kate. ku kati i pare ka nje dyqan dhe garazhin, ndersa kati i dyte dhe i trete jane hyrje ku sejcila eshte me e bukur se tjetra..!

Vila është e gatëshme për mobilim.

Çdo punë që eshte bërë është e dokumentuar me detaje, punim super cilësor si për vete, duke filluar nga  sistemi monitorimit të kamerave, sistemet hidraulike dhe elektrike më cilësoret e mundëshme.

Kjo prone ka nje cmim te diskutueshem por ju mund te kontaktoni me pronarin ne kete numer cel +355682045872 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Fotot me poshte jane te pjeses se brendeshme te viles

Fotot me poshte jane te hyrjeve te cilat presin vetem aredimin tuaj, ku i kemi dhe projektet se si mund ta realizoni ate.

Kjo prone ka nje cmim te diskutueshem por ju mund te kontaktoni me pronarin ne kete numer cel +355682045872 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ne katin e pare keni nje dyqan dhe garazhin, gje e cila e ben akoma me funksionale “Vilen 22”

Adresa: Ndodhet pas ish markates, ose prane gjykates se rrethit Diber, ngjit me Big Market

Adresa ne google map:

Një kafe nga ju!

Back to top button