Aktualitet dhe Lajme

Debat i ashpër mes Rozës dhe Meritonit: Nuk ke të pasme të flasësh…

Share

Debatet në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, janë të shumta e kësaj here dy prej banorëve, ka qenë moderatorja Roza Lati dhe Meriton Mjekiqi,

Mes tyre ka qenë një përballjeje verbale e ashpër.

Tensionet mes tyre janë përshkallëzuar aq shumë, sa janë shkëmbyer fjalë që kanë tejkaluar kufijtë e debatit të shëndetshëm.

Në një moment pikant të diskutimit, të dy kontestuesit kanë hedhur akuza të rënda ndaj njëri-tjetrit.

“Nuk ke të pasme të flasësh”, është një nga frazat provokuese që ka zënë valët e emisionit dhe ka shkaktuar një reagim të menjëhershëm nga pala tjetër.

Por ajo që duket se ka çuar debatin në një nivel tjetër, ishte kur Roza i drejtoi Meritonit një pyetje të fortë dhe personale: “A e sheh djalin tend”?

Ky shkëmbim i fjalëve, ka lënë të gjithë spektatorët në pritje të mësimit të detajeve dhe kontekstit më të gjerë të kësaj përplasjeje.

Dyshja, që deri më tani kanë patur një sërë përplasjeje verbale, duket se kanë arritur një pikë kulmore në marrëdhëniet e tyre brenda shtëpisë së famshme.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button