Aktualitet dhe Lajme

‘Çmendem për ty si ditën e parë’, Rezarta Shkurta uron publikisht Ermal Hoxhën në 18-vjetorin e lidhjes

Share

Edhe pse u bënë disa vite që është tërhequr nga skena, Rezarta Shkurta vazhdon të mbetet një nga vajzat më të komentuara në vend.

Këngëtarja e cila prej kohësh është tërhequr nga muzika dhe i është përkushtuar fotografisë, është gjithmonë e pranishme pranë ndjekësve të saj nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Dedikimet për partnerin, Ermal Hoxhën janë të shpeshta e gjithmonë më pasionante.

Sot ajo ka publikuar një kolazh fotosh krah Ermalit ku shkruan: “Ndonjëherë më duket sikur të njoha dje. Ndonjëherë sikur s’kam jetuar kurrë pa ty. S’më besohet që kanë kaluar 18 vite e gjysmë dhe çmendem për ty akoma dhe më shumë se ditën e parë”.

Rezarta dhe Ermali janë prindër të Herës, 10 vjeç.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button