Bare dhe RestoranteDibër të MadheDibra MarketingPërditshmëriProdukte DibreReklameVisit Diber

Byrektore “Radika” në Dibër të Madhe

Share

Nëse je në qytetin e Dibrës së Madhe dhe ju ka shkuar mendja për një byrek taze të një cilësi si askund tjetër, shkoni tek Byrektore Radika, ku krahas cmimit dhe sherbimit ju do shijoni momente plot shije!

Njihet dhe frekunetohet masivisht nga kalimtaret dhe klientet e perditshem, biles ne disa orare mbushet plot sepse aty oreksi sa vjen e shtohet!

“Ajo ndodhet përballë Knauf ose pranë Bashkise Dibër. Aty do gjeni të gjitha llojet e byrekut si: Me mish, spinaq dhe gjize ku mund ti shoqëroni edhe me ndonje pije te servirura me një komunikim brilant.

Kontaktoni dhe porososni produktin tuaj te preferuar ne kete numer cel: 0038977944005

Adresa google map

Back to top button