Aktualitet dhe Lajme

Bie nga kati i dytë i banesës së saj, humb jetën 50-vjeçarja në Tiranë

Share

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.01.2024, në rrugën “Allaman Dervishi”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë i banesës, shtetasja K. M., 50 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra, ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button