Aktualitet dhe Lajme

Betonierja përplas këmbësorin në Tiranë, ja si paraqitet gjendja e 44-vjeçarit

Share

Një 44-vjeçar është përplasur nga një betoniere në afërsi të kopshtit Zoologjik, Tiranë. 44-vjeçari i dëmtuar është dërguar në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Më datë 11.03.2024, në afërsi të kopështit Zoologjik, shtetasi A. H., duke drejtuar mjetin (betoniere), ka aksidentuar shtetasin G. K., 44 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Huazuar nga StartNews.

Një kafe nga ju!

Back to top button