Lajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriPersonalitetePolitikë

Berisha nxjer njoftimin për elektoratin e Dibrës

Share
Ne nje postim sot ne llogarin e tij ne facebook Sali Berisha njofton:
Nesër, e mërkurë më datë 2 mars në ora 11:00, në pedonalen para Pallatit të Kulturës në Peshkopi, do të mbahet tubimi përmbyllës i fushatës elektorale për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit.
Ftoj të gjithë qytetaret dhe qytetarët e Dibres të marrin pjesë. sb
May be an image of 3 people

Artikuj të ngjashëm

Back to top button