Dibra MarketingGjej ProfesionistëPeshkopiReklameVeshje dhe Aksesore

Bau Market Peshkopi

Bau Market Peshkopi është vendi ku cilësia takon çmimin.

Share
Edhe ne qytetin e Peshkopise eshte hapur prej me shume se nje vit dyqani Bau Market Peshkopi qe te ofron nje game te madhe produktesh i cili shquhet per sherbim te kulturuar dhe korekt si dhe vegla profesionale te cilat te lehtesojne gjysmen e punes.

🛒 Bau Market është destinacioni juaj i parë për të gjitha nevojat e ndërtimit dhe shtëpisë.

Nëse po kërkonit materiale cilësore për ndërtim, pajisje shtëpie, ose produkte bujqësore, ju jeni në vendin e duhur.
Çfarë gjeni te Bau Market?
Materiale Ndërtimi: Pllaka, tulla, çimento, gips, izolim, dhe shumë më tepër.
Produkte Bujqësore: Për kopsht dhe blegtori.
Kujdesuni për bimët dhe kafshët tuaja.
   

Ja dhe disa foto nga ambjentet e brendeshme te Bau Market Peshkopi ku mund te shikoni edhe nje shumellojshmeri produktesh te markave me te njohura boterore.

Shpesh here tek Bau Market Peshkopi mund te shfrytezoni edhe uljen e çmimeve te nje numer te konsiderueshem produktesh te cilat dalin si story dhe postim ne rrjetet e tyre sociale.

Çdo gjë që ju duhet për të ndërtuar ose përmirësuar shtëpinë tuaj.
Pajisje Shtëpie: Ngrohje, klimatizim, drita, sanitare, dhe aparate të tjera për komfortin tuaj.
Makineri dhe Vegla: Për ndërtim, kopsht, dhe punë të tjera.
Gjeni veglat e duhura për çdo projekt.
Veshje Pune: Veshje dhe mjetet e nevojshme për punëtorët.
Sigurohuni që të jeni të pajisur për punën tuaj.

Poashtu ju do gjeni edhe piken ku jane te gjitha materialet e ndertimit, te cilat jane ne rrugen kryesore prane fshatit Pilafe sa kalon karburantin.

 

Eshte shume afer “Muda Petrol”

Adresa e pikes kryesore te Bau Market Peshkopi : Rruga nacionale Peshkopi – Kukës, 50 m larg rrugës së fshatit Ushtelenzë

I gjeni edhe ne rrjetet sociale si :

Facebook: Bau Market Peshkopi

Instagram: Bau_Market_Peshkopi

Tik Tok : Bau Market Peshkopi

Kontaktoni ne kete numer cel: +355685555514

Ja edhe adresa e tyre ne google map:

Kjo i duhet nje fotografi profesional:

Promo

Back to top button