Bare dhe RestoranteLOKALEPërditshmëriPeshkopiReklameVisit Diber

Bar Kafe “Igli House” Peshkopi

Ne qender te Peshkopise

Share

Nese ndodheni ne qytetin e blirit, pra ne Peshkopi, dhe pikerisht ne bulevardin’Elez Isufi” te bie ne sy Bar kafe “Igli House” !

Ajo cfare e ben kete bar kafe kaq te njohur ne qytet eshte historiku afer 25 vjet qe sherben me kulture, qytetari, cilesi dhe kofidencialitet…!

Ndodhet perballe pallatit te kultures “Haki Stermilla” ose Zyres se Turizmit ku edhe turistet vendas e te huaj, e kane shume te lehte per te shijuar natyren ne kete bulevard nga ky lokal.

Bar Kafe ‘Igli House‘ ka nje klientele te konsiliduar, aty cdo dite vijne edhe klient te rinj, ku pas nje investime te bere kohet e fundit do mund te gjeni nje tjeter performance ne sherbim, ku si pijet e ngrohta por edhe te ftohta do serviren me nje tjeter stil!

Atmosfera qe mbizoteron ne darke ketu eshte teper relaksuese, per vet faktin se eshte fresket, je ne qender te qytetit dhe mund te shohesh e pershendetesh nga shume miq!

Edhe dicka qe te ben ta frekuentosh Bar Kafe “Igli House” jane edhe eventet qe behen shpesh here ne bulevard, ku ju si klient mund te vezhgoni qe nga aty te gjithe aktivitetin.

Orari qe hapet Bar Kafe “Igli House” eshte

07:00 – 24:00

Numri i cel per cdo lloj pronotimi;

+355 684771772

Adresa: Perballe Pallatit te Kultures ne Bulevardin “Elez Isufi”

Na gjeni ne instagram: Bar Kafe Igli House 

Ja dhe adresa ne Google Map

Një kafe nga ju!

Back to top button