Aktualitet dhe Lajme

Banesa përfshihet nga flakët, zjarri shkrumbon të moshuarin në Vlorë

Share

Një person i pastrehë, rreth 70 vjeç, gjeti vdekjen në shtëpinë e braktisur ku qëndronte herë pas here në Vlorë.

Shkak u bë një zjarr që përfshiu banesën në lagjen “Osman Haxhiu” në qytetin bregdetar. Fqinjët vunë re flakët dhe me mbërritjen e zjarrfikësve, u treguan se në godinë strehohej një i moshuar. Për fat të keq, ekipi i shpëtimit nuk mundi ta nxjerrë të gjallë shtetasin, identiteti i të cilit ende nuk dihet.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button