Aktualitet dhe Lajme

Avokati Sokol Mëngjesi sërish në gjendje të rëndë, policia vijon punën për kapjen e autorëve

Share

Kanë kaluar tashmë 48 orë që nga momenti që avokati Sokol Mëngjesi u shtrua në spital, pas dhunës në zonën e ish-Bllokut.

Gjendja e tij shëndetësore vijon të jetë e njëjtë. Ai është prej 48 orësh i shtruar në spital dhe vijon të jetë në monitorim intensiv nga stafi mjekësor në reanimacion, në gjendjen të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë vijojnë ende kërkimet dhe kontrollet për kapjen e tre autorëve të tjerë të shpallur në kërkim, por ende pa rezultat.

Kontrollet janë shtrirë në të gjithë vendin, jo vetëm në Tiranë.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button