Dibra MarketingGjej ProfesionistëPërditshmëriPeshkopiReklame

ASI Mattress në Peshkopi

Share

“Një shtrat është më shumë se vendi ku ti fle, me një gjumë të keq, nuk mund të funksionosh”!

Shtrati eshtë vendi ku qetësohesh pas një dite të gjatë. Është vendi ku rimbledh fuqitë për të nesërmen. Për më shumë lëvizje, më shumë aktivitet, më shumë jetë.

Pikerisht ne qytetin e Peshkopise ndodhen ky dyqan ku produktet qe ata ofrojne jane te ndryshem por ne po ju paraqesim ato me te nevojshmet qe i duhet nje familjari per te kompletuar dhomen e gjumit ose shtepine !

1- Dysheke edhe jastëk

2 – Cercaf

3 – Perder

4 – Guverda etj…!

Pak a shumë seti i nje dhome

5 – Poashtu ata sherbejne duke prodhuar dyshek me porosi te permasave te ndryshme me nje transport falas , te gjitha keto me materiale cilësore europiane dhe cmime të përballueshme .

Me shumice edhe pakice!

  

Ata  kane edhe piken e tyre qe mund te blini produktet

Ja disa foto nga ky dyqan :

     

Ky dyqan ndodhen 20 m siper kryqezimit Bolonja , prane Foto Altinit

  

Foto nga adresa e sakte :

Kontakt : +355 68 553 8481

Na gjeni edhe ne google map

Back to top button