Aktualitet dhe Lajme

AMP i vë prangat inspektorit të policisë në Tiranë, dalin detajet

Share

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Shkodër-Lezhë) ka arrestuar Inspektorin V.K., 48 vjeç, me detyrë punonjës policie pranë Komisariatit të Policisë Nr. 5, në D.V.P Tiranë.

Ai dyshohet se ka kryer veprat penale “Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Drejtimi i automjeteve në gjendje të dehur”.

48-vjeçari u përfshi në një aksident në aksin rrugor Torrovicë – Balldre me mjetin e tij, jashtë rrezikut për jetën.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button