Aktualitet dhe Lajme

Amnistia Penale/ Lirohet nga burgu ish-kryebashkiaku i Lezhës

Share

Mes 135 të liruarve nga burgu i Reçit, këtë të mërkurë kam përfituar nga amnistia penale edhe Fran Frrokaj, ish kryebashkiaku i Lezhës.

Ish-kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj u dënua me një vit e katër muaj burg, pasi u shpall fajtor për tjetërsimin e pronave te “Rana e Hedhun”.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button