Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Tiranë, humb jetën 40-vjeçari

Share

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e sotme në zonën e Saukut. Një 21-vjeçar ka përplasur 40-vjeçarin me iniciale H.A., i cili ka ndërruar jetë në spital.

Informacion paraprak:

Më datë 25.05.2024, rreth orës 21:30, në Sauk, mjeti me drejtues shtetasin A. K., 21 vjeç, ka aksidentuar shtetasin H. A., 40 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button