Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Shkodër, makina del nga rruga, dy të lënduar

Share

Ditën e sotme, një aksident është regjistruar në aksin rrugor “Shkodër-Mjedë”.

Mësohet se një 20-vjeçar, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit, janë dëmtuar lehtë dy pasagjerë që ndodheshin në automjet.

Të lënduarit janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button