Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Rrugën e Arbrit, makina del nga rruga dhe përfundon buzë lumit

Share

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në segmentin e Rrugës Arbrit tek Ura e Çerenecit, një mjet ka dalë nga rruga.

Mjetin tip Golf 5, e drejtonte një grua e cila ka shpëtuar mrekullisht nga ky aksident pa lëndime, vetëm ka pasur dëme materiale.

Siç duket edhe nga pamjet, makina duket që ka përfunduar buzë lumit dhe që ka rënë nga lartësia e rrugës.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button