Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Lushnjë, makina bie në kanal

Share

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Lushnjë.

Mësohet se një makinë ka rënë në kanal.

Paraprakisht dyshohet se ka të plagosur.

Rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta.

The post Aksident në Lushnjë, makina bie në kanal appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button