Aktualitet dhe Lajme

Aksident në aksin Fushë Krujë-Vorë, një i vdekur

Share

Mëngjesin e sotëm, një aksident me pasojë vdekjen e një personi, ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë.

Mësohet se viktimë ka mbetur shoferi, ndërsa dy persona të tjerë që ndodheshin në mjet janë lënduar.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se mjeti me targa kosovare, ka hyrë në parakalim të gabuar.

Pritet që të tjera detaje të dalin në dritë.

 
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button