Aktualitet dhe Lajme

Aksident i rëndë, kamioni përplaset me autobusin, 2 viktima dhe rreth 40 të plagosur (VIDEO)

Share

Ditën e djeshme, një aksident automobilistik ka ndodhur në një autostradë në Teksas, ku dy persona humbën jetën dhe rreth 40 të tjerë u plagosën.

Një kamion betoniere doli nga rruga dhe u përplas kokë më kokë, me një autobus shkolle.

Si pasojë e aksidentit, një foshnje ka humbur jetën menjëherë, si dhe drejtuesi i makinës.

Në autobus ndodheshin mbi 40, ndërsa 11 të rritur që po ktheheshin nga një udhëtim në një kopsht zoologjik.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button